De fractie van Lokaal Almelo Samen (LAS) heeft raadslid Gerrit Stam dinsdagavond uit de fractie gezet. Oorzaak is een vertrouwensbreuk door een verschil van mening. Welk verschil precies is niet bekent. Wel is duidelijk dat Stam zijn zetel in de gemeenteraad niet zomaar opgeeft en mogelijk als zelfstandige partij verder gaat, ondanks het feit dat de overige fractieleden hem verzochten zijn zetel op te geven. Zij stuurden hem onderstaand briefje:

Met het vertrek is een eerste scheur ontstaan in het aanvankelijk met veel enthousiasme ontvangen samenraapsel van verschillende kleinere partijen, waarvan de BBA (Burger Belangen Almelo) nu de grootste is. Het worden nog roerige tijden de komende vier jaar. Dat wordt smullen voor AlmeloAnders.
Vind het briefje wel grappig; t’is net kleuter(school)taal. Als ik het zou krijgen zou ik zeggen; hou je strik- en knipseldiploma maar. Volwassen kleutertjes.
Ze hebben het in de brief zeker over van Loon, dat is de enige met een verleden en geen vog.
ik heb dit clubje nooit vertrouwd na het samengaan tot LAS, , en zo zie je maar weer…
Laat ik maar eens reageren, is er tenminste nog één reactie.